Jdi na obsah Jdi na menu
 


A každý večer pošlu bohu políbení

Příspěvky

III. ČÁST - 1. Chata na kraji jezera

7. 2. 2008

Po delší době přidávám první kapitolu poslední části. Tato část bude mít asi kapitoly 4, doufám, že v nich vysvětlím všechno, co je zapotřebí. Můžete mi pomoci tím, že se mě v komentáři zeptáte, vážně nerada bych na něco zapomněla ;). Tato kapitola je obyčejná a mírná, trochu toho uspokojování tam je, ale to mi nikdo nemůže zazlívat, potřebuji se vybít. Tak příjemné čtení, i když je krátká :). Ju a snad zítra bude možnost přidat pokračování...
 

Hermionin křik

29. 1. 2008

Upozorňuji, že jsem možná trochu sarkastická, nevybíravá a cynická.
 

II. ČÁST - 6. Pochopení políbení

29. 1. 2008

Je těžké tuhle kapitolu uvést. Měla by hodně vysvětlit, protože jí končí Druhá část povídky a Třetí bude zase trochu jiná. Nejsem si jistá, že se mi to povedlo, ale snad aspoň v náznaku ano. I když má v sobě hodně přímých řečí, doufám, že jsem se moc neodklonila od postav. Možná to vlastně v téhle fázi příběhu ani víc nejde. Upozornění je stejné jako vždy, jedná se o MPreg. No a taky jsem se pokusila o vtip. Než ho odsoudíte, zkuste pochopit, v jakém stresu se musí Harry cítit. Nebudu to protahovat... snad jen jsem ještě chtěla poděkovat všem, kteří sem chodí. Už nyní mám za leden větší návštěvnost, než kterýkoliv měsíc předtím.
 

Kruté suché teplo

24. 1. 2008

Součást páté kapitoly druhé části.
 

II. ČÁST - 5. Neměnný

24. 1. 2008

Po dlouhé době další kapitola. Harry je na večeři u Malfoyů, ale nedozví se nic zajímavého. Přesune se krbem domů a stane se mu zvláštní věc. Cítí kruté suché teplo (popsáno v odkazu uvnitř povídky). Doufám, že jste rádi, že jsem zpět. Já jsem. Ono je jednoduché říct si, že na slash nemám čas a myšlenky. Ale stejně si nakonec mozek vybere sám. Utvrdila jsem se v tom, že slash potřebuji. Je to lepší, než sípat nevděčný vzduch a snažit se dokázat sama sobě to, že jsem dokonalá :D.

 

Políbení

6. 1. 2008

Součást čtvrté kapitoly.
 

II. ČÁST - 4. Políbení

6. 1. 2008

Dostáváme se pomalu k jádru věci. Zde je částečné vysvětlení toho, proč Lucius něco takového udělal.Ovšem pořád nepochopíte, proč si vybral zrovna muže a ne ženu, proč Pottera a ne někoho inteligentního... :)

No, zítra a ve čtvrtek mám důležité zkoušky, takže na další kapitolu si asi budete muset počkat. Jak víte, píšu je za pochodu a nevím, kdy bude zase čas.

 

II. ČÁST - 3. Jídlo

5. 1. 2008

Harry dostane dopis a neví, jak si s ním poradit.

Jak už nejspíš víte, jde o Mpreg.

 

II. ČÁST - 2. Opětovaný

3. 1. 2008

Další kapitola není průlomová, dokonalá, ani dechberoucí. Jen  na Harryho všechno praskne, vyvstane řada nových otázek (které si možná ani neuvědomíte) a svět se ještě trochu víc roztočí. Stejně jako Harry v krbu, když bude letaxovat za... a to je překvapení :).

Za toto pokračování můžete poděkovat LadyS... to ona mě inspirovala. To ona mi dala chuť psát. Tímto také končí text, který je napsaný. Budu se opravdu snažit i tak přidávat obden, ale nic slíbit nemůžu. Každý den není LadyS :D.

 

II. ČÁST - 1. Nepochopení

2. 1. 2008

To jsem si tak jednou sedla k miláčkovi a snažila se být originální. Ano, správně, článek o originalitě už na stránkách mám. Napsaný je dávno... ale znovu se potvrdil. Věřte tedy, že toto pokračování mám napsané dlouho a nejedná se o kradení nápadu jiným autorkám... pochopíte až dočtete.

Počítám s tím, že se některým z vás nebude líbit jak se povídka vyvíjí. Za to se omlouvám a prosím, abyste mi tady i tak nechali komentář. Abych se případně u příští povídky vyhla špatnému tématu.

Dost už mluvení... Začíná II. ČÁST, kde je Harry velice ztracený. A téměř sám. Od této kapitoly je velice důležitou postavou i Severus.