Jdi na obsah Jdi na menu
 


A každý večer pošlu bohu políbení

Příspěvky

Osobní závěr

3. 3. 2008

Toto se netýká povídky, ale mě. Proč jsem ji věnovala právě tak, jak jsem to udělala. Kde jsem sháněla inspiraci. Kam můžu ještě sáhnout? A jako bonus vám možná i napíšu, jakou povídku mám v plánu nyní...
 

III. ČÁST - 6. Nevědět kam, netušit a umřít

2. 3. 2008

Poslední kapitola. Je plná smrti, ale to vám zcela jista naznačil i název. A proč? Proč smrt? Proč k**va ne?!
 

Umřít

2. 3. 2008

 

III. ČÁST - 5. Dopisy bývalých milenců a jiné těžkosti

18. 2. 2008

Příběh se začíná konečně uzavírat. Po téhle kapitole snad bude následovat pouze jedna. Severus a Harry našli svůj klid, ale jistě to znáte, okolnosti jim nedovolí jen tak si užívat. Lynx je nemocný a Lucius není Malfoy jen tak, donutí Severuse vrátit se na Malfoy Manor. A jak se bude jmenovat Harryho druhý syn? Nechtě se překvapit :).
 

Plán

14. 2. 2008

Součást čtvrté kapitoly
 

III. ČÁST - 4. Nikdy se nevrátit do reality

14. 2. 2008

Harrymu doma nebylo zrovna nejlépe, to bezesporu. Severus je dokonce vyděšený tím, co způsobil. Je ale nutné vzpamatovat se a plánovat dál. Vždyť... zmijozel se přece nevzdává! ;) V odkazu uvnitř - Plánu - jsou sepsaná fakta. Proč, jak a kvůli čemu. Zcela jistě jste to už z povídky pochopili, ale stejně jsem to vyhodnotila. Navíc doufám, že Vás v něm navnadím na pokračování víc, než kapitolou.
 

Za svou láskou

12. 2. 2008

Ehm... tady jsem romantická. Já vím, nejste na to ode mě zvyklí, ale nemohla jsem si pomoci. Vypjatá atmosféra doma, ohrožení miláčka a slashe prostě udělali svoje. Snad to projednou přežijete :).
 

III. ČÁST - 3. Chlapec s blonďatým chmýřím na hlavě

12. 2. 2008

Další vyprávěcí a hlavně vysvětlovací kapitola. Děj se pomaličku blíží ke konci a konečně se "narodí" klíč k Severusovým radostem. Je tam myslím dost sarkasmu a skrytých nadávek, text zase obsahuje malou lyrickou vložku. Nejsem si jí úplně jistá, ale nechám se překvapit. Třeba se Vám bude líbit. Tak příjemné čtení ;).
 

Suchý krutý chlad

8. 2. 2008

Součást druhé kapitoly třetí části.
 

III. ČÁST - 2. Plod modrého lektvaru

8. 2. 2008

Severus musí odejít na Malfoy Manor. Spokojenost obou v chatě je dílem desítek dnů a nocí intrik. Celé je to vlastně dokonalý plán. Tedy, osobně doufám, že dokonalý a hodný Zmijozelu :). Kapitola zase vysvětlovací, nemůžu teď vkládat svoje obvyklé věci, hrozí nebezpečí úniku informaci :D.