Jdi na obsah Jdi na menu
 


I. Část - 4. Druhé setkání

27. 12. 2007

Třetí kapitola

Mýlil jsem se. Padá na mě deprese. Začal jsem totiž přemýšlet nad tím, jak proběhla naše schůzka. Přišel jsem k názoru, že naprosto jinak, než jsem čekal.

 

Vykouřil jsem mu ho, on mě vyhonil, odešli jsme. Cítím i trochu úlevu, že moje "zadní nevinnost" zůstala nedotčená. Musím se usmát, takhle to nazvat je pěkně stupidní...

 

"Čemu se směješ, Harry?" zeptá se mě Ginny, která právě předčítá dětem z knížky. Za okny je tma a plný měsíc mi jako vždy připomíná vzdáleného Rema s Tonksovou... a Brumbála. Lepší nevzpomínat a myslet na další setkání. Bude už pozítří.

 

"Jen jsem si vzpomněl na jednu hloupost." Odbudu ji a přejdu do ložnice, převléknout se do pyžama.

 

***

 

Přišla další schůzka a s ní nevrlé pošimrávání v žaludku a částečné vzrušení. Dnes jsem si vzal tričko a mikinu, znovu v mé nejoblíbenější barvě. Ginny se ptala kam takhle oblečený jdu, odsekl jsem jí, že ji stejně nezajímá co normálně dělám, tak ať se neptá. Když jsem zavíral dveře, slyšel jsem, jak brečí.

 

Naplnilo mě to skutečně výjimečným pocitem. Trochu z té dobroty je už setřeno.

 

Do hotelu jsem opět dorazil o několik minut dřív a v koupelně se částečně připravil. Vždycky jsem rád připravený, mám potom věci víc pod kontrolou. Stejně jako teď skleničku whisky v pravé ruce. Skoro znovu připravenou k naplnění. Zamyslím se a téměř přeslechnu tiché klepnutí dveří. Lucius je tady.

 

Dopiji posledních pár kapek tekutiny a vstanu.

 

"Ahoj," pronesu konverzačním tónem. Snažím se, aby nebylo poznat, jak jsem nedočkavý. Hnědavá tekutina rozehřála moje tělo víc, než víno minule.

 

"Ahoj, dneska spěchám, svlékni se." Poslechnu a složím na hromádku svoje oblečení. Před posledním kouskem znovu zaváhám, ale hlasité poklepání vycházkové hole o podlahu mě přesvědčí.

 

Možnost trestu mě vzrušila víc než celotýdenní představa dneška.

 

Lucius si odložil hůl a krémový plášť, rozepnul zip a stoupl přede mě. Chci otevřít ústa a vzít ho do úst, ale není mi to dovolené.

 

"Chtěl bys mě kouřit? Ano? Teď ne. Vezmi do pusy koule!"

 

Heh... co? Nebudu raděj přemýšlet, vytvořím si v ústech sliny a otevřu dokořán ústa. To, jak teplo obemykající tenhle orgán působí, mě téměř vyděsí. Malfoy zalapá po dechu. Minule jsem z něj téměř žádný projev nevymámil a dneska hned tohle... Jazykem pohladím vyholenou kůži, prošmejdím ji a poslouchám smyslné vzlykání. Toužím po vlastním uspokojení, ale jeho mi přináší pocit, že jsem dobrý. Něco takového jsem s Ginny zažil jen třikrát.

 

"Přestaň a klekni si na postel." Poslechnu a kleknu si rovnou na všechny čtyři. Někde jsem četl, že se to tak dělá lépe.

 

Podívám se na svůj tvrdý penis. Má rudou špičku a leskne se, trpí, touží po jakémkoliv doteku.

 

Malfoy si ho nevšímá, místo toho vnikne dvěma prsty do análního otvoru nad ním. Díky přípravě před setkáním mě to nebolí a za chvilku snesu i tři. Jsem trochu nervózní z toho, že brzy přijdu o "panictví," ale taky se na to těším. Velice. Proto první příraz vděčně přijímám a nabodnu se ještě hlouběji.

 

"Dneska budu brzy, můžeš si pomoct sám..." sdělí mi Lucius. Neodolám a začnu se rukou honit. Je těžké stát na třech, tak se položím hlavou na polštář. V téhle chvíli mnou projede snad deset kouzel najednou. S výkřikem se bez dalšího doteku udělám a penis v sobě sevřu. Slyším hluboký vzdech, jak něco obdobného projelo i Malfoyem.

 

Vyčerpaně a šťastně se zhroutím do peřin.

 

Ale Lucius spěchá, obléká se a s přáním hezkého týdne odchází...

 

Asi bych se měl znovu umýt.

Pátá kapitola

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Profesor, 20. 3. 2008 14:50)

Sex. Na chvíli a pak zapomenout, i když stopy zůstanou. Možná ne činu, ale přerod v duši okolnostmi způsobený ano.

...

(Lilithka, 29. 12. 2007 19:52)

Plynou! Měly jenom plynout a já jsem nadšená, že někdo odhalil a dokonce přesně popsal moji myšlenku! Vždyť co je sex víc než krátkodobé potěšení, které prostě je, ale brzy odplyne a nebude ani vzpomínka? Heh, jo, tohle mě moc potěšilo :D.

Vysvětlení je už skoro napsané, bude v II. části. Tak snad se ti bude líbit.

Ráda... děkuji. Ne, víc už nemůžu než děkovat!

Memorin - ty jsi další taková, která mi u téhle povídky vyráží dech. Dáváte mi naději a inspiraci.

Vím, jsem v komentáři patetická, ale potřebuji se vybít a po tak krásných reakcích to snad ani jinak nejde...

...

(Memorin., 29. 12. 2007 18:23)

Bereš mi slova, protože mi chybí hlas...
Bereš mi dech a já se zalykám...

Nikdo nebude tak dokonalý...
Už nikdy víc...
...tak piš... já chci víc...
Dokonalosti...

...

(Silwen, 29. 12. 2007 12:57)

Konečně jsem se odhodlala a četla...

Námět nevšední (ale tak to se u tebe dá čekat) a.. mrazivý. Napadá mě, že je tak nějak ze života. Lidé, kteří mají trochu fantazii a odvahy nedokáží žít ve stereotypu. nechtějí žít konvencemi jenom proto, že je to "správné". Takový Harry se mi líbí. Je to postava z masa a kostí, která hledá svoji skutečnou cestu.
Když o tom tak přemýšlím.. Od většiny ostatních autorů by mi přišli podobně otevřené scény vyloženě vulgární, ale u tebe je snesu a dokonce si je užívám. Nejsou psané s patosem, prostě jen ... plynou. Velmi samozřejmě a přirozeně. :0)
Doufám, že se dočkáme v dalších dílech vysvětlení jak vůbec došlo k tomu, že se tihle dva dali "dohromady". Opravdu mě to zajímá.

Joo a ještě bych chtěla říct něco - jsem ráda, že přidáváš poezii. Mám ji v tvém podání ráda a oživuje kapitolky (tedy ne že by to potřebovaly :0D ). ;0)

...

(Lilithka, 27. 12. 2007 21:37)

Svoje podmínky a jejich příčiny? Skvělý postřech, Kal!

Lucius? Uvidíme :D.

...

(Lilithka, 27. 12. 2007 21:35)

Svoje podmínky a jejich příčiny? Skvělý postřech, Kal!

Lucius? Uvidíme :D.

...

(Kaldora, 27. 12. 2007 21:25)

Jak zlomyslný kontrast úsměvu pro "zadní nevinnost" a nevinné děti :D

Ty mne začínají totiž zajímat čím dál víc. Jaké má Harry hranice? Protože přece jen někde hloboko nakonec musí objevit svoje podmínky. A jejich příčiny.

A Lucius... víc Luciuse, prosím.

...

(Lilithka, 27. 12. 2007 20:41)

Heh, jsem moc ráda, že se ti líbí :). Jak sis možná všimla, komentáře nejsou. I když čtenost je vážně úchvatná :).

...

(Frox, 27. 12. 2007 18:01)

Další porce nezklamala. Jsem ráda, že udržuješ vzrušující linku Harryho touhy po osovobození od šablony, kterou mu všichni vtiskli (a nejen JKR).

Myslím, že na kontroverzní tón povídky upozorňuješ dostatečně;-)

 

Portrét