Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zavřít

2. 2. 2008

Dopolední opilá příšera s ušima.

Vykoukla ze dveří snažíce se

dosáhnout na kliku, aby mohla zavřít.

Nemůže dosáhnout.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Artur Wons, 5. 2. 2008 13:00)

Je zvláštní že když sem sem napsal pravdu kterou odkejvala aji mamka, tak to najednou musíš uzavírat. Nevim co sou ty nesmysln zkratky a je mi to docela jedno, ale jestli mam nést následky ať je nesu, nebudu sám.

...

(Lilithka, 4. 2. 2008 20:35)

Na tohle už nemám slov. Snad jen se Vám omlouvám, že to ventiluje tady. Vím, můžu jeho komentáře smazat, ale má to cenu? Nemá, stejně jako se rozčilovat. Kal, ty ho znáš, tak mu pofoukej bolavou dušičku nebo ho utěš, jestli si myslíš, že to potřebuje. A vy ostatní si určitě uděláte taky svůj názor. Jsem přeplněná tolika pocity, že Vám slibuji další Tacitus. Nebo dva, uvidím. Prosím, už se sem k téhle trapnosti nevyjadřujte. Nemá to smysl. A když on bude, těšte se na další dávku patetických keců, protože jako chlap nic jiného neumí. Zvlášť ne chápat.

AF

A ty MZZ AW je mi to jedno pořád protože za to stejně můžeš ty. Dovol mi ti připomenout že tohle je stránka pro dospělý a jestli sem budeš pořád lézt poneseš následky. Doufám že když to napíšu stejným patvarem jazyka jako ty konečně to pochopíš!

Vysvětlení

(Artur Wons, 4. 2. 2008 18:03)

Kaldora mě zná, možná i někdo jinej, jsem brácha lilithky, a proto si tohle dovolim tvrdit. Já nejsem proti tomuhle ať si dělaj jiní co chcou když to nemá dopad na mě a moje okolí. Proč když se jednou za čas uráčí přijet z Brna dom tak se mnou téměř nemluví? Proč když po ní něco chci tak je ve všem hned problém. Od doby kdy píše slash se dost změnila, a dost se oddálila nejen ode mne ale od cely rodiny dokud ji to všichni říkali tak ji to bylo jedno. To je jediný důvod proč to píšu sem!

...

(Lilithka, 4. 2. 2008 7:52)

Psí Hvězdo, když on to nečte. Vůbec netuší o co jde. Děkuji!

Silwen, nemusíš, vím :).

Bilkis, taky jsem to po kocovině psala, Frox to taky vystihla skvěle :D. Moc ti děkuju, najednou mi přijde, že vy co čtete mě nebo slash vůbec, jste plnohodnotnější rodina než moje vlastní. No... každopádně toho o mě víte víc :D

...

(Bilkis, 4. 2. 2008 5:53)

Prznění? Prznění? To snad není možné! Díky své nenávisti zřejmě nechápeš, že rozdílné zájmy tě o ni nepřipravují. To ty sám! Tím, že se nedokážeš přenést přes věci, které ti vadí! Můžeme neustále mlít o toleranci a stejně přijde někdo, kdo to nepochopí. A já musím říct, že to zamrzí. Od cizích hodně, od rodiny nejvíc...

Neber si to tak, Lil, jsi skvělá! A on možná časem ještě zmoudří a pochopí... Myslím, že budu mluvit za všechny, kteří sem chodí, když řeknu, že tě máme moc rádi! A ta básnička je skvělá! Tohle kdybych četla včera po té kocovině... :)

...

(Silwen, 3. 2. 2008 20:20)

Lil, musím to sem psát a nebo víš?

Nebudu tvrdit,

(Psí Hvězda, 3. 2. 2008 8:54)

že rozumím moderní poezii. Netvrdím, že chápu přesně, co tím Lil myslela. Ale jako autorky příběhů mj. i z fandomu HP se mě hluboce dotklo prohlášení Artura Wonse. Pokud Tě tak znechucuje "prznění" HP, mám pro Tebe jedno doporučení: NEČTI TO.
Přišels jen proto, abys šířil nesnášenlivost a nenávist? ODEJDI ODSUD.
Nevidím do vašeho vztahu, ale odlišné zájmy nemusí nutně znamenat, že o toho druhého přicházíš. Stačí jen kapka tolerance.

...

(Lilithka, 3. 2. 2008 8:41)

Děkuji za nečekanou podporu, strašně moc mi Vaše slova udělala radost. Dneska jedu domů, kde je asi pořád problém připojení k internetu a navíc nevím, jak bude bratr ochotný mě na něj pouštět. Ne, vážně. Včera mi z něj bylo špatně, ale vy jste mi zvedly náladu. Děkuji, protože tohle nedokážu ocenit slovy.

To Artur Wons

(Frox, 2. 2. 2008 22:17)

Nechápu, jak může někdo říct, že někdo jako Lilithka przní Harryho Pottera. Je to obohacování a rozvíjení předem daných charakterů a prostředí. Pokud to nenávidíš, je to čistě tvá věc, nemusíš to chodit rozhlašovat na stránky tomu určené. To se mi zdá trapné.

Mimochodem, to, že někoho něco baví, by mělo být spíše plus, nebo se mýlím? Psaní fanfiction je rozhodně mnohem lepší zábava než jisté jiné aktivity, které lidé provozují za cílem pobavit se.

Tvé sestře jsou mnozí jako já vděční za její příběhy a za čas, který jim věnuje. Svými povídkami nám poskytuje odpoutání, pobavení, ale i zamyšlení a chvíle strávené nad problémy a pocity, jež prožívá každý z nás. I díky ní dnes vím, že nejsem sama, kdo cítí určité věci stejně.

Jsi ubohý, pokud si myslíš, že je to k ničemu.

;-)

(Kaldora, 2. 2. 2008 21:44)

Lil, nemusím snad psát, co si o tomhle myslím. Zatraceně, ráno jsem se podívala do zrcadla!! Koukalo se to zpět. :D

...

(Kaldora, 2. 2. 2008 21:41)

Dobrý večer, Arture.
Mám jen dvě poznámky.
To, že něco nechápeš ještě neznamená, že je to špatné.
A jestli se chceš něčeho vzdát, pak doporučuju odhodit klapky z očí a předsudky.
Kdo jsi abys odsoudil a hodil kamenem? (Nezní to tak trochu povědomě?..doporučuju zkusit Bibli, té bys měl rozumět.)
Ty a Tvá nenávist, mějte se dobře.

Nemáš jinou zábavu?!

(Memorin, 2. 2. 2008 20:48)

Mně to trapné moc nepřijde! Spíš tvoje chování je krajně nepřijatelné. A… trapně odporné! Je mi zle z lidí, co umí urážet ostatní a nevidí sebe. Možná jen v nejlepším světle, co se leskne v zrcadle. Chce se mi říct, že tě také svým způsobem nenávidím, ale neznám tě a nebudu odsuzovat jako ty. Pohrdám tebou! Tak silně až je mi na zvracení.

Lil, případně se omlouvám, ale tohle bylo moc!
Je mi líto, že má Lil takového bratra. Je mi líto, že něco takového žije mezi námi

...

(Lilithka, 2. 2. 2008 20:31)

Tenhle web je určený primárně dospělým, tak prosím odejdi. Nemáš tady co dělat. A svoje výlevy trapnosti si nechej na náš zítřejší rozhovor. Možná se ti budou hodit. Pa a děkuji za přání příjemného života. Mile jsi mě překvapil.

P. s.: Možná by sis měl překontrolovat gramatiku, než někam pošleš komentář. Vypovídá to o úrovni pisatele.

Trapné

(Artur Wons, 2. 2. 2008 19:49)

Trapné, jako všechno ohledně prznění Harryho Pottera. Nikdy sem nepochopil a nepochopím jak tohle může někoho bavit ale vím že to vždycky budu nenávidět už kvůli tomu že mě to připravilo o sestru, majitelku těchto stránek.

...

(Memorin, 2. 2. 2008 17:32)

Samota a bezmocnost, že s ní nemůžeš nic udělat...
Nikdy jsem kocovinu neměla, ale jednou jsem byla opilá a už jse ti říkala, co se stalo...
Tápeš a přesto víš...

...

(Frox, 2. 2. 2008 14:51)

Krátké a výstižné... Jak v pár verších dokáže vyznít pocit bezmocnosti, podtržený suchým konstatováním faktu, že něco nejde. Proč mi to jen připomíná mé sobotní vstávání po kocovině, kdy se snažím zavřít dveře, za kterými se hlučí?